Moc Umysłu w Procesie Uzdrawiania – Przebudź Świadomość

Jeśli jesteśmy w niemocy warto zadać sobie pytanie:

„Co sobie uczyniliśmy? Co chcieliśmy sobie powiedzieć?”

Schorzenie generuje umysł🧠🤯. I umysł może je odwrócić. Jeśli nie mamy blokad emocjonalnych, negatywnych wzorców myślowych, traum, również traum zapisanych w podświadomości, ciało jest wolne i zaczyna proces samouzdrawiania.

To umysł odgrywa kluczową rolę. Stres i negatywne emocje wywołują stany zapalne, które powodują choroby.

Większość przypadków chorych na raka jest wynikiem tłumionego gniewu. Choroba jest głosem naszego ciała.

Zdrowie jest naszym stanem naturalnym.

Pozytywne emocje, wysokie wibracje, nasz zdrowy styl życia sprzyjają procesowi zdrowienia. Podstawowym wybiciem z niskich wibracji jest WDZIĘCZNOŚĆ. Wdzięczność i PRZEBACZENIE POPRZEZ ZROZUMIENIE.

Lęk i gniew to śmiercionośne emocje. Śmiercionośne energie.

Medytacja 🧘🏻‍♀️ wizualizacja 💫 energia uzdrowiciela 🤍🕊️ -to potężne narzędzia. Wszystko jest energią i oddziaływaniem energetycznym na siebie.

Wizualizacja pomaga wyjść z różnych stanów. To wizualizacja (żarliwa) stosowana u pacjentów zmniejsza lęk i ból choroby.

Proces polega na wizualizacji komórek zdrowych, jako mocnych, pięknych pokonujących chore komórki.

Mózg nie odróżnia prawdziwego doznania od wyobrażonego i dlatego sam może aktywować wizualizacje leczenia tych obszarów, gdyby leczenie rzeczywiście się odbywało.

Poprzez wizualizacje dajemy życie temu co rodzi się z wewnętrznej prawdy. Warto ją w sobie odszukać. Każdy z nas jest kreatorem własnego życia 👩🏻‍🎨🎨

Medytacja 🧘🏻‍♀️ wprowadza w wysokie wibracje. To połączenie głębsze z naszym wyższym ja.

Uzdrowiciel 🕊️🤍💫 może działać swoją energią na schorzenie. Uzdrowiona energia/emocja/ból przywracają pierwotny stan naszego organizmu.

Niewyrażone emocje nie znikają, są trwałym zapisem w naszym ciele. Jeśli nie przepracujemy ich, będą do nas wracać.

Każda emocja może być uzdrowieniem lub trucizną.

Każda emocja to energia, którą odczuwamy w ciele fizycznym i którą odczuwa ziemia.

Negatywne energie/emocje zawsze mają konsekwencje- choroby, wojny, kataklizmy. Zawsze sieją ból.

Zbyt dużo jest negatywności na ziemi (zazdrość, władza, żądza,gniew, złość, strach, lęk, frustracje, rywalizacja, bycie „fighterem”, itd.)

Misją duszy nie jest bycie wojownikiem, myśliwym, nie jest też ciągła pogoń za doświadczaniem zewnętrznego świata, lecz rozwój samopoznania i świadomości, określenie celu swej podróży w wiecznym „tu i teraz”.

Ile jeszcze musi się wydarzyć, byśmy zrozumieli…byśmy zechcieli się przebudzić. Cały czas śpimy.

Śpimy. Śpimy. Tkwiąc w iluzji życia.

Moc Umysłu w Procesie Uzdrawiania – Przebudź Świadomość i Odzyskaj Harmonię

Chcesz pracować nad swoją równowagą energetyczną?

Zapraszamy do konsultacji 1:1, podczas których pomożemy Ci zidentyfikować i usunąć blokady energetyczne, abyś mógł odzyskać pełnię życia i wewnętrzny spokój.