Zadbaj o emocje i ciało – klucz do zdrowego układu immunologicznego

Układ immunologiczny jest połączony z naszym wnętrzem. To odzwierciedlenie naszej harmonii.

To nasze wewnętrzne „ja” (Jaźń) i ciało emocjonalne odpowiadają za jego stan. Nie tylko suplementacja, nie tylko ubiór , nie tylko dieta- owszem, są to ważne czynniki dla nas, lecz one pełnią funkcję wspomagającą nie gwarantującą nam zdrowie.

To nagromadzenie negatywnych emocji i żywienie emocji niższych wibracji, przyczynia się do blokad naszego organizmu. To właśnie powiązane jest ze stanami zapalnymi, układem limfatycznym, wszystkimi chorobami. Nasza harmonia IQ jest połączona z naszymi organami.

💡Gniew powiązany jest z wątroba, co obniża cały system obronny naszego organizmu.

💡Smutek z płucami, co obniża system energii ciała. Mnóstwo o tym pisałam we wcześniejszych publikacjach.

💡Choroba zatok oznacza przeciążenie psychiki, żal, irytację.

💡Ból brzucha to strach, niepewność, niepokój.

💡Stawy to brak elastyczności, trzymanie się tych samych zasad i poglądów, bycie w stanie obronnym.

💡Dolny odcinek pleców to lęk przed przyszłością.

💡Ból głowy to uczucie przytłoczenia, zamartwianie się, wywieranie presji.

💡Cukrzyca wiąże się z nieumiejętnością kochania i poczucia blokady miłości.

💡Gardło ujawnia lęk przed wyjaśnieniem własnych emocji. Ból gardła wyraża niemożność wypowiedzi własnych poglądów, wyraża złość.

💡Jelita to poczucie, że musisz zgodzić się na coś czego nie chcesz. Symbol pozbywania się treści życia.

Ciało emocjonalne, nasz stan rzeczywisty, jest jak dodatkowa osłona dla ciała fizycznego. Im mocniejsze poczucie własnej wartości i spokój emocjonalny,wewnętrzny tym silniejszy układ odpornościowy.

Uzdrowienie na poziomie emocjonalnym (zrywanie więzów, uwolnienie traumy, zmiana przekonań z negatywnych na pozytywne, uzdrawianie poprzez wybaczanie, technik jest naprawdę dużo) prowadzi do regeneracji komórek. Badania naukowe jednoznacznie wskazują, że terapie emocjonalne wpływają na stan immunologiczny.

🙏Zatroszczmy się o nasze emocje poprzez techniki świadomego oddychania czy medytację.

🙏Uwolnijmy je poprzez prowadzenie dziennika czy terapię.

🙏Wzmacniajmy naszą wartość poprzez wybaczanie i wdzięczność.

🙏Wprowadźmy równowagę między pracą a regeneracją.

🙏Zadbajmy o relacje z naturą. I relacje międzyludzkie karmiąc je dobrymi energiami.

🙏Nie bójmy się ciszy. Cisza przemawia do nas najgłośniej.

🙏 zadbajmy o sen, który jest zasadniczy w prawidłowym naszym funkcjonowaniu i prowadzi do korzystnych zmian i równowagi naszego organizmu.

🙏 Zatroszczmy się o ruch, bo jest najdoskonalszym naturalnym prebiotykiem. Jelita kochają aktywność.

I uwierzmy w to, że największy dar uzdrawiania/zdrowienia ukryty mamy w sercach, w naszym wewnętrznym ja 🙏🤍💫 i…”cud” każdej zmiany tkwi w tym wszystkim czego nie robimy 😉🤍💫

Zawsze, z miłością 🤍💫

Chcesz pracować nad swoją równowagą energetyczną?

Zapraszamy do konsultacji 1:1, podczas których pomożemy Ci zidentyfikować i usunąć blokady energetyczne, abyś mógł odzyskać pełnię życia i wewnętrzny spokój.